Když nepotřebujete kancelář

Zvažujete založit firmu, ale nepotřebujete mít fyzické sídlo společnosti? Nepotřebujete kancelář ani dílnu a chcete podnikat jen online? No ale abyste mohli začít podnikat, musíte mít podle živnostenského zákonu, uvedeno místo podnikání. Víte jak na to? Máme pro vás odpovědi!

Chcete založit firmu, ale nechcete mít jako sídlo firmy adresu vašeho bydliště? Ani nebudete mít kancelář, kde byste pracovali? Můžete si založit virtuální sídlo společnosti. Není nic jednoduššího, najděte si firmu, která vám nabídne adresu své společnosti jako sídlo i pro vaší nově vznikající firmu. Budete mít sídlo ve skutečném domě, ale nebudete se muset na místě vyskytovat.

pošta

Jak to bude fungovat?

Zcela jednoduše, uvedete jako sídlo firmy adresu, na které nebudete muset fyzicky být. Na dané adrese vám bude přiřazená poštovní schránka a vy si jednou za čas poštu vyzvednete. Případně se můžete nechat upozornit, že máte ve schránce nějakou poštu.

Je možné si domluvit skenování dokumentů, které mi přijdou do poštovní schránky?

Samozřejmě ano, budeme ctít vaše soukromí a vaše dokumenty naskenujete zodpovědný pracovník a pošle vám požadované dokumenty e-mailem. Což určitě oceníte, pokud budete např. v zahraničí a nebudete si moct poštu fyzicky přebrat v brzké době.

Co když někdy budu potřebovat skutečnou kancelář pro mimořádnou obchodní schůzku?

I tohle je snadné vyřešit. Firma, která vám nabízí virtuální sídlo není virtuální, je to skutečná budova se skutečnými prostory a budete mít možnost využívat její reprezentativní prostory pro vaše obchodní schůzky.

schůzka

Je mnoho důvodů, proč mít sídlo firmy mimo vlastní bydliště a pokud nepotřebujete mít kancelář, která by vám jen navyšovala náklady za pronájem, tak proč nejít cestou virtuálního sídla společnosti.

Virtuální sídlo firmy není žádný podvod, ale praktické řešení pro firmu, která nepotřebuje kanceláře.