Zahradní speciál ABI CLASSIC 35×10

Mobilní domy získávají každým rokem na popularitě. Jsou praktické, dajíc se postavit prakticky kamkoliv a při troše šikovnosti mohou být dokonce zcela nezávislé na zdrojích energie. A máte-li na zahrádce studnu, nepotřebujete ani vozit na víkend barely s vodou. A co tedy přesně nabízí? Dejme tomu mobilní domek ABI CLASSIC Lavarohouse. Na půdorysu 11,2 m x 3,1 m vám toho nabídne opravdu hodně.

Zázemí pro pěstitele a zahrádkáře

Jsou zde dvě ložnice, kompletní sociální zařízení, vybavená kuchyně a obývák. Vše je vybaveno vkusným nábytkem. Jedna z ložnic je osazena manželskou postelí. V druhé ložnici jsou dvě, vzájemně oddělené válendy. Obě ložnice skýtají dostatek místa pro odložení osobních věcí, šatstva a doplňků. V koupelně je umyvadlo pro osobní hygienu se zrcadlem, splachovací záchod a prostorný sprchovací kout. O teplou vodu se stará plynový kotel, který zároveň slouží k vytápění. Do ložnic a koupelny se vstupuje s pohodlné chodby. Ta ústí do prostoru kuchyně a obývacího pokoje, které jsou vzájemně integrovány. V kuchyni nechybí nic, pro opravdové vaření. Velký, čtyřplotýnkový sporák s vestavěnou troubou, do které se v pohodě vleze i sváteční krocan. Pracovní kuchyňská deska je prostorná. V jejím středu je nerezový dřez s odkapávací plochou. I zde je samozřejmě přivedena teplá voda.

Pohodlná sedačka

Na kuchyň navazuje plynule velký obývací prostor. Je uzpůsoben tak, aby zároveň posloužil jako jídelna. Nic méně je zde pohodlná sedací souprava, ze které můžete velkými okny pozorovat okolí svého mobilního domku, nebo sledovat fotbal v televizi. Nutno říci, že technické záležitosti, jako televize, rádio, mikrovlnka a ani varná konvice není součástí vybavení mobilního domku. To že mobilní domek nemá dvojitá okna a tak není určen pro celoroční bydlení, snižuje cenu tohoto domku. Domek ABI CLASSIC pořídíte za cenu necelých 350 tisíc korun. Pokud jste plátci, můžete si při nákupu odpočíst 21% z kupní ceny jako DPH.