Láska kvete v každém věku

Láska nemá s věkem nic společného, přijde v šestnácti zrovna tak jako ve čtyřiceti nebo dokonce i později. Srdci prostě neporučíte. Koneckonců láska nemá se srdcem moc společného, zamilovanost je totiž především stav mysli. Pokud se zamilujete, vyvoláte si tak širokosáhlou propojenost pocitů a myšlenek.
zámek novomanželů
Dnešní seznamování
Dnešní seznamování je někdy více než zmatečné. Mnoho lidí se totiž seznamuje přes internet, kde mnozí hledají lásku, jiní vztah na jednu noc, a další jen nechtějí být večer sami. Vyznat se v tom může být pro toho, kdo se neorientuje, komplikované. Kam tedy vymizelo kouzlo schůzek a randění?
Mnohdy však potkáte člověka, který vás okouzlí a zaujme na první pohled. Někdy se vám tu pravou lásku povede najít až na sklonku života, jiní mají to štěstí, že se opravdově zamilují jako mladí. Jak tedy najít toho pravého partnera a jak si lásku užít?
Někdy je potřeba podívat se na život z jiného úhlu. Takového, který vám ukáže převažující pozitiva. Intenzivní zamilovanost totiž nikdy netrvá věčně a síla lásky po čase řídne. Původní city však mohou být nahrazeny jinými.
Každý z nás potřebuje lásku, něčí blízkost, doteky. Myslíte, že čím jsme starší, tím si umíme lépe vybrat partnera pro život? Kdepak, to není pravda. Máme však více zkušeností z předchozích vztahů, a tak bychom s rostoucím věkem měli vědět, že ve vztahu dvou lidí je důležitá komunikace, úcta, laskavost, tolerance i porozumění. Není však dobré srovnávat nynějšího partnera s tím minulým. Užívejte si a berte život takový, jaký je.
visací zámky
Čas nezastavíte
V mládí si lidé bezstarostně užívají první lásky, které bývají nezapomenutelné. S přibývajícím věkem pak lidé často mění i své partnery, což má za vinu vnější okolí i těžší podmínky k životu. S jedním partnerem málokdo vydrží celý život. Hledání nového partnera však bývá nesnadné, to ale naznamená, že i po šedesátce nemůžete jít na rande.

Nezařazené