Zcela dokonalá péče o váš chrup

Všichni víme, že péči o chrup je třeba věnovat velkou pozornost a pokud se již objeví jakýkoliv problém, je třeba řešit ho co nejdříve. Jenom tak můžeme předejít případným pozdějším potížím, které nás budou stát více opakovaných nepříjemných zákroků a také peněz. Proto je třeba navštívit https://www.2kdent.cz/ dvakrát do roka zubní ordinaci za účelem preventivní prohlídky. Pokud už se přece jen nějaký problém ve vaší ústní dutině objeví, odborní lékaři našeho dentálního centra se vám budou plně věnovat za pomocí nejnovějších prostředků a technologií, kterými centrum disponuje.

Zubař s rouškou na ústech a s nástroji v rukou

Dentální centrum pro děti a dospělé poskytuje tyto výkony:

•DENTÁLNÍ HYGIENA-zahrnuje vyšetření stavu chrupu a dásní. Při přítomnosti zubního kamene je tento odstraněn piezoultrazvukovým přístrojem. Pigmentových skvrn a plaku vás odborně zbaví další technologie, zaměřená na estetickou stránku chrupu. Následuje ohlazení a leštění zubu speciální pastou a kartáčkem. Zároveň se vám dostane cenných rad a doporučení, jakým způsobem a pomocí jakých prostředků o chrup co nejúčinněji pečovat.

•VÝKONY-mezi nejčastěji prováděné zákroky patří opatření zubu kompozitní výplní, která se shoduje s barvou ošetřovaného zubu, dále provádíme extrakce zubů moudrosti, zabýváme se aplikacemi protetických náhrad, jako jsou celokeramické fazety a korunky v celokeramickém, nebo metalokeramickém provedení. Provádíme taktéž ošetření citlivých krčků a bělení zubů. Mnoho našich pacientů také volí cestu zubních implantátů.
Zelené logo s motivem zubu

K objednávce do našeho dentálního centra použijte telefonní čísla uvedené na našich stránkách, nebo se přímo objednejte prostřednictvím formuláře uvedeného tamtéž.

Váš chrup si zaslouží tu nejlepší péči našich skvělých odborníků, kteří se vám budou plně věnovat jak při běžné preventivní prohlídce, tak při dalších výkonech.