Vyspělá technika

Technické věci nás obklopují úplně všude¨. Myslím, že nebýt techniky, tak máme velmi ztížený náš život. Jen si to představte, kdyby vůbec neexistovala technika. Dokážete si to vůbec nějak reálně představit? Myslím, že mnoho lidí asi nedokáže si představit, kdyby třeba vůbec nic technického nebylo? A víte, co je to vůbec technika? Je to složitý proces něčeho, co se vyrábí. Myslím, že mnoho lidí si myslí, že doma absolutně nic technického nemá. Jenže to je velikánský omyl. Myslím, že třeba i pračka nebo lednička je taky velký technický vynález. Kam bych jste dávali například maso a další podobné potraviny, kdyby nebyla lednice nebo mrazák? To je hodně těžká otázka. Proto by si každý člověk měl vážit toho, co doma má.

Technika je všude kolem nás.

Nyní si vezměte, jak je vysoká inflace. Je to opravdu nehorázně a složité. Jak na tom jsou takové rodiny, které jsou chudé nebo matky samoživitelky? Myslím, že to mají doma velmi složité Taky jsem slyšela, že mnoho lidí velmi šetří. Takže si nemůžou dovolit jak technické věci nebo vynálezy, taky nějaké kvalitní jídlo. V dnešní době se šetří opravdu na všem. Sice chápu, že si mnoho lidí nekoupí technické vynálezy, jako třeba ven nebo mobil, ale například jídlo, které je potřeba si jistě koupíte i když šetříte i na jídle, hlavně tedy na kvalitě.

Technika je vše, co je vyrobené.

Podle mého názoru je technika velmi vyspělá věc, hlavně v Japonsku. Japonsko je podle mého názoru největší distributor techniky. Taky si myslím, že Japonci jsou velmi šikovní a vynalézaví. Proto mnoho techniky právě vzniká v Japonsku. Japonsko je podle mě matka takové techniky. A i když možná se to nechcete připustit, tak technika tady s námi byla a bude stále. Je ale bohužel taky mnoho lidí, kteří nemají rádi techniku a žijí v souladu s přírodou, což je podle mě už jistě moc přehnané. Podle mého názoru by se nemělo nic přehánět a jít spíše střední zlatou cestou.