Půjčovna dodávek vám vyjde vstříc i na dovolanou po Česku

Jízda s dodávkou z půjčovny dodávek Praha může být jedinečným zážitkem i v okamžiku, kdy se vydáte s kamarády na nějakou víkendovou výletní akci, na sportovní soustředění, na vodácké putování nebo na cyklisticky koncipovanou dovolenou. Zvláště dnes, v době „koronavirové“ roste zájem o cestování po naší vlasti po vlastní ose a na vlastní pěst, s ubytováním v kempech či soukromých penzionech. Je to dnes nejbezpečnější způsob, jak (většinou) i bez koronavirových omezení trávit volné dny.

silnice v lese

A proč právě dodávka?

Máte dost místa na nohy – typickou vlastností osobních aut a sedadel v letadlech v ekonomické třídě je nedostatek místa pro nohy. Sedět několik hodin s nohama skrčenýma, které jsou špatně prokrvovány, zvyšuje riziko vzniku krevních sraženin a tím pádem závažných zdravotních komplikací. V dodávce je to jiné, tam není nutné tak často zastavovat kvůli změně polohy a procházkám na čerstvém vzduchu.

hustý provoz

Řidič má větší přehled kolem sebe – docela opomíjená „drobnost“, která při řízení hraje významnou roli. Uvědomuje si to každý profesionální řidič nákladních automobilů, když po pracovní směně usedne za volant osobního auta, zvláště sportovního typu. Čím výše je kabina a sedačka, tím větší zorný úhel a lepší prostorové vnímání. Proto je také řízení dodávek a nákladních vozidel méně stresující.

Jízda ve skupině – když cestuje parta lidí na nějakou akci, vždy je výhodnější být spolu a domlouvat následný průběh volných dnů pružně podle měnících se okolností. To je obtížnější zejména tehdy, jedete-li někam na delší trasu více auty a musíte se dorozumívat mobilními telefony. Být v jednou autě všichni pohromadě znamená vytvořit jedinečnou atmosféru, která váš zážitek umocní a obohatí. Můžete velmi pružně reagovat na různé nápady, např. někdo z vás si vzpomene, že nedaleko odtud, kde se právě nacházíte, je v lesích ukrytá zajímavá rozhledna nebo zřícenina hradu, odkud je krásný výhled do krajiny – můžete ihned zareagovat a změnit plán cesty.