Najděte si ty správné pomocníky k práci

Krejčovské potřeby je obrovský sortiment různorodého zboží, pomůcek a pomocníků, které ocení každá profesionální švadlena, ale také i drobné švadlenky, které jen sem tam ušijí nějakou tu maličkost sobě nebo své rodině. Základem pro šití je samozřejmě šicí stroj, ale co dělat, pokud se Vám zlomí jehla a potřebujete náhradní, nebo sháníte olej na promazání stoje, či špulky určené přímo pro Váš stroj nebo i jen třeba základní barvy nití??? No samozřejmě zaběhnete do galanterie. Bohužel v mnoha městech už dnes klasickou galanterii ani nenajdete a pokud ano, tak velmi slabě vybavenou pouze základními potřebami a ne v nějakém velkém výběru.

potřeby k šití

Naproti tomu náš obchod je plně vybaven naprosto vším potřebným k Vaší práci. Nenajdete u nás pouze základní krejčovské potřeby jako jsou třeba křídy, jehelníčky, metry, nůžky či třeba krejčovské panny, ale také takové důležité drobnosti, jako je třeba kovová galanterie – obrovský výběr spon, nýtků, cvočků, patentů a spousty dalšího. A i když jsou krejčovské potřeby opravdu různorodý sortiment velkého objemu, tak si Vám troufáme tvrdit, že u nás najdete opravdu všechno ke své práci a to od začátku až do konce. Tedy od základních potřeb, jako jsou látky, špendlíky, nitě až po dokončovací drobnosti jako je zapínání, zdobení a tak dále.

šití

Nesmíme zapomenout, že náš obchod se nespecializuje pouze na pomocníky k šití, ale i dalším ručním pracím jako je pletení, háčkování či třeba vyšívání a v neposlední řadě také nemůžeme opomenout ani další druhy různého vyrábění a ručního tvoření, jako je například plstění, quilling, scrapbooking, tvoření dekorací a bižuterie a tak dále. Ano i k těmto koníčkům a ručním pracím u nás najdete všechno, co hledáte a to na jednom místě. Tak už na nic nečekejte a vstupte k nám. I Vy si u nás jistě najdete všechno nutné k dokončení Vašich děl.