Firmy · 16.12.2019

Už máte doma barevné zásuvky a vypínače?

O tom, že mohou být zásuvky a vypínače barevné, dost možná slyšíte úplně poprvé. Ano, zatím to není tak úplně obvyklá věc. Je to dáno především tím, že jsme si všichni za dlouhé roky zvykli na to, že v této kategorii elektro zboží zkrátka není z čeho vybírat. Takže pokud jde o tyto elektro součástky, všichni máme zafixováno, že lze vybírat z bílé, béžové a šedé barvy. Na trhu samozřejmě existují i dřevěné anebo porcelánové zásuvky a vypínače, ovšem ty nakoupíte v úplně jiné cenové kategorii a rozhodně se nejedná o běžnou věc, kterou byste mohli jen tak bez hlubší finanční rozvahy přihodit do nákupního košíku.ložnice, hnědá zeď
Pokud je řeč o barevných zásuvkách a vypínačích, pak jsou to rozhodně ty z produktové řady schneider unica, která je pestrá, designově promyšlená, a přitom cenově dobře dostupná pro všechny.
V tomto případě to můžete mít doma pěkné, aniž byste tak ohrozili domácí rozpočet na měsíce dopředu.
Ovšem jedinečnost těchto výrobků spočívá především v jejich modulárním provedení. V praxi to znamená, že je můžete libovolně měnit podle své potřeby, respektive podle toho, jak zrovna omalujete stěny pokojů.
Celá věc je založena na tom, že univerzální strojky můžete opatřit libovolnými krycími rámečky. Zatímco strojky jsou vždy stejné a na stěnách bytu mohou zůstat už jednou pro vždy, rámečky jsou unikátní – jsou barevné, mají různé tvary, zkrátka zajímavý design.elektrický obvod
Svrchní rámečky se dají ze strojků jednoduše sejmout a vyměnit podle vaší potřeby. Ať už proto, že se shlédnete v jiném provedení, anebo třeba proto, že vymalujete stěny novými barvami.
K jejich výměně rozhodně nebudete potřebovat elektrikáře a vše pohodlně zvládnete svépomocí. Důležité je jistě dodat i to, že nejsou nijak drahé – můžete je koupit za stejnou cenu, jako jiné, běžné zásuvky a vypínače.
Tato malá změna v bytě vás nepřijde nijak draho, a přece bude na první pohled jasně patrná – bude to změna k lepšímu.