Scrapbooking

Co to vlastně je scrapbooking? Je to poprvé, co o něčem takovém slyšíte? Jednoznačně se obraťte na nás, kdy vám to vysvětlíme. Scrapbooking znamená metody vytváření fotoalb, přáníček, dárků, deníků a podobně. Je to tvůrčí činnost, která vyžaduje zručnost. Smysl pro detaily a opravdu trpělivost, ale výsledek je krásně dělaná, ručně práce, která jistě stojí za to všechno, o tom žádná. Všechno potřeby pro tuhle činnost https://www.prima-obchod.cz/ jsou zde.

scrapbooking

Najdete zde ozdobné kamínky, nálepky, kovová a dřevěná písmenka, která můžete použít třeba k napsání nějakého nápisu v albu a hned takhle krásné zhmotníte všechny vzpomínky a uvidíte, jak to dopadne. Scrapbooking se dá klidně přeložit i jako kniha, která je vytvořená z jednotlivých ústřižků. Je to tvůrčí činnost. Je to rozhodně něco zajímavého. Vyberte si to hned. Tohle bude skvělá zábava i pro děti. Nejen pro dospělé, kteří si chtějí zhmotnit vzpomínky ve formě fotoalba, na které vždy, když se podívají, tak si vybaví všechny vzpomínky a podobně.

Techniky

Scrapbooková stránka
Techniky, jak tohle všechno dělat, se dělí na jednotlivé možnosti. Scrapbooková stránka je první možností. Jedná se o stránku, na které jsou třeba dvě vyvolané fotografie, které jsou doplněné o další možnosti, jako třeba ozdoby a další nálepky a slova.
Scrap-art
Tohle zahrnuje třeba tvorbu nejrůznějších osobních deníčků, diářů, cestovatelských knížek a další podobná tvůrčí činnost, při které se vyrábí.

symbol

Cardmaking
Cardmaking je v překladu vytváření karet, to znamená přáníček, třeba na Vánoce, narozeniny, svátek nebo nějaké jiné výročí. Určitě tohle bude vhodné. Většinou nebývá využitá fotografie, ale využívá se pouze technik zdobení a nápaditosti a originality.
Je vydáno mnoho knih, kterými se můžete inspirovat. U nás najdete všechny ty potřebné věci, které potřebujete k procesu tvoření. Ceny jsou velice nízko.